четврток, 25 јули 2024

Момче нападнало полицајци во Кавадарци

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ