сабота, 20 јули 2024

Холанѓани со мотор излетале од патот

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата со тешки телесни повреди се здобила сопатничката Ф.Ц.В.Р.(72) од Холандија, констатирани во Специјална болница „Св. Еразмо“ во Охрид.

Извршен бил увид од увидна екипа од полициската станица Струга.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ