понеделник, 22 јули 2024

Четирите најдобри голови во првото коло на Европското првенство (ВИДЕО)

Првото коло на Европското првенство во Германија донесе многу голови, а дел од нив беа посебни.

Објавено на

часот

Сподели

Медиа тимот на ЕП одбра четири најдобри голови, два од нив се на Турците, погодоците на Мерет Мулдур и Арда Ѓулер, потоа голот на Станчу против Украина и на Барела против Албанија.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ