среда, 24 јули 2024

65-годишна жена пријави кражба на накит

Вчера во 11.15 часот во полициската станица – Бит Пазар, С.Д.(65) од Скопје пријавила дека на ова подрачје, едно лице ѝ одзело личен накит.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ