четврток, 20 јуни 2024

Жена тешко повредена откако паднала во автобус

Објавено на

часот

Сподели

„Во несреќата таа се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во Градска општа болница „8 Септември“ во Скопје. Увид бил извршен”, соопштуваат од МВР. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ