понеделник, 4 март 2024

Жена со метален остар предмет го нападнала поранешниот сопруг

Објавено на

часот

Сподели

По целосно расчистување и документирање на настанот, против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ