недела, 23 јуни 2024

Жена претепана од сопругот во семејниот дом

Вчера во 13.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека на 03 јуни во семејниот дом на подрачјето на Центар била физички нападната од нејзиниот сопруг Д.В.(50) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ