понеделник, 26 февруари 2024

Жена почина во сообраќајка на патот Битола-Ресен

Објавено на

часот

Сподели

Сопатникот во возилото „сеат“ А.А.(56) од Ресен и возачот на возилото „мерцедес“ се здобиле со телесни повреди, констатирани во Општа болница Битола. Увид извршила екипа на СВР Битола.  

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ