четврток, 18 април 2024

Жена нападнала жена обезбедувач на банка

Жена нападнала жена која била вработена како лице за обезбедување на банка во Прилеп. Нападот го пријавила во полиција.

Објавено на

часот

Сподели

Вчера во 18 часот  во ОВР-Прилеп С.М.(27) од Прилеп пријавила дека околу 14.30 часот, додека била на своето работно место како обезбедување во банка во Прилеп, била физички нападната од едно женско лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопштија од МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ