среда, 12 јуни 2024

Заканите ги остварил, по четврти пат ја запалил куќата што ја дели со братот

Објавено на

часот

Сподели

Оштетените бараат надлежните да се погрижат за човекот, за да не прави дополнителни проблеми.

Исконтактиравме со оштетените, да се види што може да се помогне. Дополнително и ќе се видиме, да се договориме околу начинот на помош, рече Стојанов. 

Од Полицијата потврдија дека едно лице било приведено по пожарот во семејна куќа во Неготино.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ