вторник, 16 април 2024

Загинал од струја во импровизирана бања

Објавено на

часот

Сподели


Според МВР, несреќниот старец загинал од струен удар добиен во импровизирана бања во подрумот од куќата.

Телото го пронашле членови на семејството, по што веднаш била повикана полицијата.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ