недела, 14 април 2024

За Дуо+љубов, двојно поголемо ИСМОД задоволство

Ако сѐ уште размислувате дали е време да го купите вашиот прв ИСМОД (ISMOD) уред, одлуката дефинитивно веднаш ќе ја донесете откако ќе прочитате зошто оваа двојна понуда е создадена за вас.

Објавено на

часот

Сподели

Најновата технологија на уреди за загревање на патрони, овој месец ве носи на друго ниво со својата супер понуда. До 28 февруари, ISMOD II PLUS / ISMOD DUO + најуникатниот модел со можност за делење на сесијата на консумирање на полнолетни лица со друго лице доаѓа со намалена цена. Акциската цена на производот кој чини 2.590 денари ќе биде намалена на 990 денари.

Двојното задоволство достапно во пет бои

Знаеме дека стилот е личен избор. Затоа, ISMOD II PLUS / ISMOD DUO +  уредот е достапен во пет различни бои – од класична црна до виолетови, бели, црвени и сини тонови кои сигурно ќе ве истакнат. Изберете ја онаа која најмногу ви одговара и додадете уникатен допир на вашиот стил.

Не пропуштајте ја оваа можност да се здобиете со електронски уред создаден според најновата технологија кој ветува двојно задоволство и го прави секој момент посебен.

Направете нарачка на официјалната страна ismod-order.mk или посетете ги продажните ISMOD места во ГТЦ на приземје, спроти влезот на административните канцеларии на ГТЦ и ISMOD поп-ап стор на прв кат во Скопје Сити Мол.

 

Специјална акција на ISMOD DUO+ уредот по повод месецот на љубовта трае до 28 февруари или до исцрпување на количините.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ