петок, 21 јуни 2024

Вучиќ: Отворениот Балкан е најдобрата иницијатива за народите на Балканот

Објавено на

часот

Сподели

„Отворениот Балкан е најдобрата иницијатива за народите на Балканот. Подготвуваме големи нешта за граѓаните на Србија, Албанија и Македонија“, објави Вучиќ на својот профил на Инстаграм.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ