вторник, 18 јуни 2024

Вработен во основно училиште се соблекувал пред малолетно девојче

Објавено на

часот

Сподели

Тој бил приведен поради сомнение дека се соблекол пред малолетно женско лице во двор на основно училиште во селото, во кое бил вработен.

Во координација со Јавен обвинител, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ