петок, 19 април 2024

Возило излетало од патот кај Богородица, жена и две деца се повредени

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопшти МВР, возилото го управувал Д.Д.(58) од Република Грција, со живеалиште во Република Србија.

Случајот синоќа во 23.25 часот бил пријавен во Полициската станица Гевгелија. 

Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Гевгелија.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ