петок, 19 април 2024
На автопатот Велес-Скопје

Возачи се скарале за сообраќајни правила, па се испотепале

Во СВР Скопје завчера И.Н.(45) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот на автопатот Велес – Скопје, пред железничкиот мост што ги спојува Хиподром и Инџиково, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.    

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ