четврток, 20 јуни 2024

Возач со пасат усмрти пешак

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил пешакот и бил пренесен во болницата „Св.Еразмо” во Охрид, каде што подоцна починал”, информираат од полицијата.

Увид на местото извршила екипа на ОВР Струга.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ