недела, 23 јуни 2024

Возач на автомобил удри во дете и тешко го повреди

Објавено на

часот

Сподели

За настанот е известен јавен обвинител, а увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Тетово. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ