недела, 23 јуни 2024

Во сообраќајката во Сарај автомобил усмрти 65-годишен пешак

Објавено на

часот

Сподели

На местото на несреќата починал С.Р., а смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош.

Увид на местото извршиле екипа од СВР Скопје и Јавен обвинител, по чија наредба телото на починатиот било дадено на обдукција. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ