четврток, 29 февруари 2024

Во скопксо село 45-годишник со пиштол ѝ се заканувал на сопругата

Рано утрово 39 – годишна жена пријавила дека во семејниот дом во скопско село, нејзиниот сопруг И.П. (45) физички ја нападнал неа и нивната малолетна ќерка, по што ѝ се заканил со пиштол.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, по што ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ