среда, 21 февруари 2024

Во прекин сообраќајот на патот Крива Паланка – Деве Баир

Во прекин е сообраќајот во двата правци на патот Крива Паланка – Деве Баир, соопштија од АМСМ

Објавено на

часот

Сподели

Прекинот на сообраќајот е поради сообраќајна незгода од 15:35 часот  на магистралниот пат А2 Крива Паланка – Деве Баир.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ