четврток, 22 февруари 2024

Во прекин патниот правец Прилеп-Градско

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопшти АМСМ, сообраќајот е во прекин во двата правци.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ