петок, 23 февруари 2024

Во напуштена куќа во Аеродром мртов е пронајден 49-годишник

Објавено на

часот

Сподели

Т.Ш. (49) од село Кучевиште вчера бил пронајден мртов во напуштена куќа во Општина Аеродром.

Лекар од Итната медицинска помош констатирана била смрт. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје, а по насоки на јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ