понеделник, 24 јуни 2024

Во Битола напад на поранешна, во Скопје на актуелна сопруга

Во Битола вчера бил приведен Д.М. (39) откако физички ја нападнал неговата 41-годишна поранешна сопруга. По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.  

Објавено на

часот

Сподели

49-годишна жена во Скопје пријавила дека на подрачјето на Бит Пазар била нападната со тврд предмет од нејзиниот брачен партнер М.В.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ