петок, 1 март 2024

Внук ја тепал 77-годишната баба

Објавено на

часот

Сподели

Вчера, во 11 часот, полициски службеници на СВР Тетово – Одделение за внатрешни работи Гостивар, го лишиле од слобода 21-годишниот Р. С. од гостиварско село, кој непосредно пред тоа бил пријавен од својата 77-годишна баба дека физички ја нападнал.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ