петок, 1 март 2024

ВМРО-ДПМНЕ: Спасовски последниот ден се сети на Шеваљ од Грчец, сликан со техничкиот премиер Талат

Објавено на

часот

Сподели

„Како порано на Спасовски не му сметаше нарко кланот од Грчец, па се сликаше со него?За на крај, наградно прашање кој е овој европеец до Талат Џафери? Или сепак не“, соопшти ВМРО-ДПМНЕ.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ