четврток, 30 мај 2024

Влатко Стефановски и Владо Јаневски на отворањето на Гранд казино Адмирал

На 12 и 13 април во Дајмонд мол во Скопје ќе се одржи големото отворање на Гранд казино Адмирал. По тој повод ќе се одржат и два спектакуларни концерти на Влатко Стефановски и Владо Јаневски.

Објавено на

часот

Сподели

На 12 април концерт ќе одржи легендарниот македонски музичар и неговиот бенд, Влатко Стефановски – Трио, а прославата продолжува и в сабота кога гостите ќе ги забавува Владо Јаневски.

Групацијата за игри на среќа Новоматик свечено ги отвара вратите на своето најново казино во градот Градн казино Адмирал, престижен објект лоциран во Лимак Скопје (Limak Skopje Luxury Hotel), во склоп на комплексот Дајмонд.

„Станува збор за најсовремен архитектонски објект кој нуди широк спектар на игри во амбиент кој зрачи со елеганција за незаборавно играчко искуство. Љубителите на живата игра ги пречекува високо обучен персонал посветен да ja направи секоја посета во Гранд казино Адмирал исклучителна. Согласно највисоките светски стандарди секој гостин добива персонализирано внимание кое обезбедува брза и ефикасна испорака на услугите“, велат од Новоматик.

Комерцијален текст

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ