петок, 19 април 2024

Велешанец со нож го прободел посинокот

Објавено на

часот

Сподели

Во тој момент дошле М.Л. (38), сестра на Д.И., и нејзиниот малолетен син, кои се обиделе да ги разделат, но Ѓ.Ѓ. ги удрил и нив.

Велешката полиција презема мерки за расветлување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ