недела, 14 април 2024

Велешанец се обидел да силува скопјанка

Објавено на

часот

Сподели


Според МВР, велешанецот прво насилно влегол во домот на скопјанката, на улицата Козара, и со закани се обидел да ја силува.

Жената дала отпор, по што овој избегал од нејзиниот дом.

Велешанецот пред три дена, исто така во Скопје, на улицата Сава Ковачевиќ, во лифт од зграда пред женско лице извршил задоволување полови страсти.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ