среда, 29 мај 2024

Вардар го промовираше спотот за навивачката песна „Гордоста на градот“ (ВИДЕО)

Вардар денеска објави спот за песната „Гордоста на градот“ која е создадена од членови на неколку музички бендови кои со ова дело ја искажаа својата поврзаност кон црвено-црните.

Објавено на

часот

Сподели

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ