вторник, 5 март 2024

Утре од 8 до 18 часот ќе биде затворена делницата од Велес до Градско

Објавено на

часот

Сподели

Во кусата најава на Авто мото сојузот на Македонија (АМСМ) се вели дека поради асфалтирање патот ќе биде затворен за сообраќај од 8 до 18 часот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ