четврток, 29 февруари 2024

Украл два мобилни од момче, полицијата го фати и му ги врати

Објавено на

часот

Сподели

Одземените предмети биле пронајдени и вратени на сопственикот.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава, соопшти МВР. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ