понеделник, 27 мај 2024

Украден сеф во Карпош

Рано утрово во СВР Скопје било пријавено дека во продажен објект на подрачјето на Карпош, непознати сторители со употреба на физичка сила украле сеф со пари.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ