понеделник, 27 мај 2024

Турчинка исчезна од хотел во Скопје

Вчера во 23.00 часот во полициската станица Бит Пазар, Е.Б.(34) од Република Турција пријавила дека нејзината мајка А.П.О.(73) од Република Турција се оддалечила од хотел во Скопје каде престојувала.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ