вторник, 16 април 2024

Труди и Стинг во тантрички секс

Објавено на

часот

Сподели

Актерката, која е венчана за Стинг од август 1992, го обвинува сер Боб дека ја добил идејата за време на едно интервју и единствениот проблем бил дали нејзиниот сопруг може толку долго да издржи.

„Стинг тоа го изјави пред 21 година. Тој тукушто наполни 60 и претпоставувам дека приказната ќе живее сѐ додека тој е жив“, изјави таа за весникот „Дејли телеграф“.

„Знаете кој е виновен за ова? Боб Гелдоф. Тој и Стинг отидоа на интервју кај еден рок-новинар и интервјуто се претвори во пијанка. Во еден момент новинарот ги прашал колку долго можат да издржат и Гелдоф кажал дека завршува работа за три минути, но бидејќи Стинг вежба јога, сигурно може да тера со часови“.

„Тогаш мислев дека тоа е забавно, но по некое време стана расипан телефон. Тантричките часови се зголемуваа и одеднаш јас имав секс по цели денови. Барем да беше така!“, изјавила Труди.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ