вторник, 5 март 2024
За среќа шокантната сообраќајка поминала без повредени

Трамвај поминал на црвено и удрил во авотмобилот на Имобиле! (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Утринава Имобиле доживеал вистински шок откако градски трамвај поминал на црвено и удрил во неговиот автомобил.

Предниот дел од автомобилот на Имобиле е целосно уништен, во него се наоѓале и неговите деца, за среќа никој не е повреден.

„Трамвајот помина на црвено. За среќа поминав добро, имам само мали болки на раката“, рече Имобиле.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ