четврток, 22 февруари 2024
Ла Лига

Торес донесе победа за Барса во дербито со Атлетико, титулата е на дофат (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Клучниот момент се случи на самиот крај од првото полувреме кога Феран Торес постигна гол за водство од 1-0, што беше и конечен резултат.

На осум кола до крајот на шампионатот Барселона е прва со дури 11 бодови пред Реал Мадрид.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ