понеделник, 26 февруари 2024
Во голема полициска акција

„Тигрите“ во Струга апсат криминалци за трговија со дрога и оружје

Објавено на

часот

Сподели

Од Министерството за внатрешни работи офоцијално потврдуваат дека во тек е полициска акција, но детали најавуваат по нејзиното завршување.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ