понеделник, 24 јуни 2024

Тетовчани денеска лице в лице со министерот Спасовски

Објавено на

часот

Сподели

Пред приемот на странки, информираа од МВР, министерот Спасовски ќе оствари работен состанок и брифинг со раководството на СВР Тетово.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ