четврток, 13 јуни 2024

Тешко повреден мотоциклист од Кочани

Објавено на

часот

Сподели

По несреќата, И.С. бил пренесен во Општа болница Кочани, каде му биле констатирани тешки телесни повреди.

Увид на местото извршила екипа од Полициска станица Кочани.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ