вторник, 5 март 2024
Куманово

Татко ќе добие пријава, ја тепал 19-годишната ќерка

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава, велат од полицијата

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ