недела, 21 април 2024

Светиниколчанка касната од куче паднала и тешко се повредила

Вчера во 16:30 часот во ОВР Свети Николе, Г.В.(28) од село Црнилиште, светиниколско, пријавила дека била нападната од куче по што завршила со тешки телесни повреди, соопшти МВР.

Фото: Илустрација

Објавено на

часот

Сподели

„На 8 март 2024 година во 16:30 часот во ОВР Свети Николе, Г.В.(28) од Црнилиште, светиниколско, пријавила дека во истото село, била нападната од куче, при што паднала и се здобила со тешки телесни повреди“, информираа од МВР.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ