петок, 14 јуни 2024

Свекрва тепала снаа во Гази Баба

Вчера во 20.45 часот во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзината свекрва. С.М..

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на настанот по што ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ