недела, 23 јуни 2024

Стружанец се обидел да удри двајца полицајци со својот автомобил

Објавено на

часот

Сподели

Возачот не застанал и со возилото се обидел да удри двајца полициски службеници.

Повредени нема, а увид извршила екипа од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Струга и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ