вторник, 5 март 2024

Стилско лето со Дон Џон: Неодоливи попусти до -50%

Објавено на

часот

Сподели

Фешн груп продолжува со изненадувањата и фантастичната летна понуда. Овој пат, мажи, вниманието го насочуваме кон вас.

Во Дон Џон (Dan John) ќе најдете сѐ што еден модерен маж треба да го има оваа сезона и тоа буквално за секоја пригода на неодоливо намалување до -50% на колекција пролет-лето ’23. Од стилски парчиња облека до модни додатоци со кои ќе ја заокружите вашата комбинација – имате сѐ на едно место и многу повеќе!

И верувајте, дефинитивно ќе ви се допадне она што го гледате!

Ако планирате одмор и сакате да се подновите со ново парче, направете спој по ваша мерка на одличните бермуди и маиците во полежерен или покласичен крој. Сакате принтови? Не е проблем, кошулите со летни дезени и текстура нема да поминат незабележано!

д

Од друга страна, ако ве очекува некоја свеченост и барате совршен формален стил, погледнете ги новите летни костими. Италијанска елеганција со која не можете да згрешите.

Ако работниот стил ви наметнува класичен изглед, понудата на кошули е голема и со сигурност ќе најдете нешто по ваш вкус.

Секако, ниту еден изглед не е комплетен без добри чевли, па без проблем одберете мокасини, еспадрили или пак класични чевли во согласност со комбинацијата. Нека италијанската естетика доминира со секој направен чекор.

д

Ве чекаме во продавницата во Ист Гејт зааедно да ја погледнеме новата шик колекција и сите оние парчиња на одлично намалување. А ако сте веќе на одмор или не ви се излегува од дома поради високите температури, секогаш сме достапни онлајн.

Мажи, сега е време да го привлечете вниманието со својот стил.

                                                                                                                                        Комерцијален текст

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ