петок, 19 април 2024

Средношколка носела марихуана во училиште во Битола, полицијата ја приведе

Вчера во 13.00 часот во средно општинско училиште во Битола, полициските службеници на СВР Битола лишиле од слобода 18 – годишна ученичка од ресенско затоа што кај неа била пронајдена и одзмена марихуана.

Објавено на

часот

Сподели

По документирање на настанот ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ