среда, 29 мај 2024

Сопственичка на стан ја нападнала кираџијката

Вчера околу 15 часот во СВР Скопје Т.Н. од Крива Паланка пријавила дека околу 12:30 часот на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од О.С., кај која престојувала под кирија.

Фото: Пиксабеј

Објавено на

часот

Сподели

„Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, информираше МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ