вторник, 5 март 2024

Сообраќајната полиција напиша 193 казни во Скопје

Објавено на

часот

Сподели

Од МВР апелираат да се почитуваат сообраќајните правила и прописи и уверуваат дека со акциските контроли во сообраќајот продолжуваат секојдневно.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ