понеделник, 24 јуни 2024

Сообраќајна несреќа на патот Штип-Кочани причина за прекин на сообраќајот

Објавено на

часот

Сподели

Како што информира АМСМ, сообраќајот е во прекин поради сообраќајна несреќа. Детали се најавуваат за подоцна во текот на денот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ