четврток, 30 мај 2024

Со тврд предмет по партнерката

Во СВР Скопје вчера 33-годишна жена пријавила дека во скопско била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер Д.А. (43) од Скопје, кој употребил и тврд предмет.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ